Darujte zvieratám na Slovensku zmenu, darujte nám svoje 2 % z dane

 

Aj v tomto roku sa uchádzame o Vaše 2 % z dane.

Máme za sebou hektický rok 2018. Podarilo sa nám presadiť novelu veterinárneho zákona Zviera nie je vec, pomohli sme dostať pred súd páchateľov ohavného týrania sučky Elisabeth z Košíc, odovzdali sme cenu Animal Hero Slovakia, spustili sme kampaň stopkrutosti.sk, pomohli sme vyslobodiť desiatky mačiek z bytu hrôzy v Lučenci a do zákona sme dostali aj možnosť čerpania dotácií pre útulky na Slovensku mnohé ďalšie.

Osudy zvierat nám nie sú ľahostajné. Naša organizácia si dala za cieľ zmeniť situáciu na Slovensku, zaviesť systémové zmeny a upraviť legislatívu. A samozrejme, zvýšiť vymožiteľnosť práva v tejto oblasti.

V tomto roku chceme konečne sprísniť podmienky chovu pre množiteľov, zaviesť do každej školy vychovávanie detí k empatii a súcitu voči živým bytostiam a čaká nás veľký projekt v obciach v Prešovskom kraji a príprava metodiky v oblasti ochrany zvierat pre orgány štátnej správy.

Ak cítite rovnako ako my, že tieto zmeny sú potrebné, podporte nás. Darujte nám svoje 2 % z dane. Darujte zvieratám na Slovensku budúcnosť.

Vyhlasenie_FO

 

Údaje na vpísanie:

IČO (zarovnané k pravému okraju): 42268737

Právna forma: občianske združenie

Obchodné meno (názov): Aliancia združení na ochranu zvierat

Sídlo: Námestie SNP

Súpisné číslo: 3

PSČ: 81101

Obec: Bratislava